[vc_row][vc_column][vc_single_image image=”11460″ img_size=”full” alignment=”center”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”6055″ img_size=”full” alignment=”center”][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”6054″ img_size=”full” alignment=”center”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

REGULAMIN PROMOCJI:

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]<b>1.</b> Operatorem i organizatorem promocji <b>”Wspieramy rozwój małych komisów”</b> w ramach serwisu AKoL.pl, jest firma „PROFIT” Agnieszka Walendzik z siedzibą przy ul. Wiejska 72 D, 43-600 Jaworzno, wpisana do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, o nr REGON 273421632 i nr NIP 632-114-07-07 (dalej: „Profit”).

<b>2.</b> Promocja adresowana jest dla przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą w postaci: komisu, autohandlu, punktu dealerskiego, którzy spełniają następujące warunki:

– W okresie 1 maja – 24 lipca 2023 posiadali w ofercie w jednym czasie do dziesięciu pojazdów.

– W nadchodzących miesiącach przewidują posiadanie w ofercie (w jednym momencie) do dziesięciu pojazdów.

<b>3.</b> W ramach promocji podstawowa wysokość abonamentu wynosi: 99 zł netto miesięcznie, lub 999 zł netto rocznie (przy płatności z góry za rok).

Cena promocyjna jest ceną podstawową, i tak jak standardowa nie zawiera w sobie usług dodatkowych płatnych niezależnie (np. dodatkowe loginy, indywidualne dodatki, itp.)[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]<b>4.</b> Promocja adresowana jest do nowych klientów AKoL.pl, ale pod pewnymi warunkami mogą z niej skorzystać również klienci dotychczasowi.

<b>5.</b> Jako dotychczasowy klient, aby skorzystać z obniżenia abonamentu, wystarczy skutecznie polecić znajomemu korzystanie z AKoL.pl (to znaczy w taki sposób, że podpisze umowę na AKoL.pl).

Obniżenie abonamentu klienta polecającego obowiązywać będzie w takim przypadku od następnego okresu rozliczeniowego – następującego po podpisaniu.

<b>6.</b> Promocja przypisana jest wyłącznie do konta, które spełnia warunki, o których mowa w punktach 2 i 4.

<b>7.</b> Udział Użytkownika w Promocji oznacza akceptację niniejszego Regulaminu.

<b>8.</b> Wszelkie reklamacje dotyczące Promocji należy składać w terminie 14 dni od dnia zaistnienia zdarzenia będącego podstawą reklamacji przez formularz kontaktowy.

<b>9.</b> W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem stosuje się odpowiednio postanowienia Regulaminu Serwisu AKoL.pl.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_separator color=”pink” border_width=”4″ el_width=”90″ css_animation=”bounceInRight”][vc_column_text]

FORMULARZ ZAMÓWIENIA

[/vc_column_text][vc_separator color=”pink” border_width=”4″ el_width=”90″ css_animation=”bounceInLeft”][contact-form-7 id=”6057″][/vc_column][/vc_row]