Stowarzyszenie Komisów

autoDNA

autoDNA

autoDNA jest wiodącym dostawcą raportów historii pojazdów używanych z Europy i USA. Skorzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia, które umożliwi Ci weryfikację historii pojazdu.

  • Nasze raporty zawierają tylko sprawdzone informacje z wiarygodnych źródeł (administracja państwowa, instytucje finansowe, centralne rejestry pojazdów)
  • Działamy nieprzerwanie od 2010 roku – wiemy z doświadczenia, jakich informacji poszukują kupujący używane auta
  • Serwis autoDNA czynny jest 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Codziennie pracujemy na satysfakcję naszych klientów.

Chcesz kupić auto? Ty stawiasz pytania – my odpowiadamy

Wejdź na stronę autoDNA.pl i kup raport historii pojazdu!

Historia pojazdu jest najważniejszym elementem, z jakim kupujący pojazd musi się zapoznać.

Każdy pojazd poruszający się po drodze ma swój unikatowy numer VIN – skrót ten z angielskiego (Vehicle Identification Number) oznacza numer identyfikacyjny pojazdu.

Jak sprawdzić samochód sprowadzany (i krajowy?)

Zobacz, jak wyglądają przykładowe raporty autoDNA

Jak kupić raport autoDNA?

Czytaj blog autoDNA i bądź na bieżąco z aktualnymi tematami dotyczącymi motoryzacji

 

autoDNA przygotowało obszerną publikację poruszającą problem transparentności rynku motoryzacyjnego. Składają się na niego zarówno oferty kupna-sprzedaży pojazdów, jak i zachowania uczestników tego rynku. Raport porusza ważne kwestie, związane z terminologią „asymetrii informacjioraz lemon car(tzw. „samochodów-cytryn”). W raporcie opisana jest także problematyka związana z postawieniem wyraźnej granicy między profesjonalnymi sprzedawcami aut używanych i nieuczciwymi handlarzami z szarej strefy. Tematyka raportu zdaje się być stricte motoryzacyjna, ale tak naprawdę dotyka globalnego problemu o charakterze społecznym, o którym mówi się nadal za mało.

Czytaj więcej i pobierz bezpłatną publikację – TUTAJ

Archiwum