Stowarzyszenie Komisów

Kampania Sprawdzony Niekręcony rusza już za tydzień!

Kampania Sprawdzony Niekręcony rusza już za tydzień!

Kampania Sprawdzony Niekręcony rusza już za tydzień!
12 września
14:33 2019

Szanowni Państwo

Uczestnicy Kampanii Sprawdzony / Niekręcony oraz zainteresowani przystąpieniem do kampanii.

Już za tydzień w środę 18 września zaczynamy naszą Kampanię Uczciwych Sprzedawców Aut Używanych, dlatego chcielibyśmy podzielić się z Państwem kilkoma informacjami przygotowawczymi:

  1. W tym dniu (18 września) o godz. 11.00 odbędzie się oficjalna inauguracja kampanii. Ruszy także strona internetowa akcji ( z mapą i listą wszystkich firm uczestniczących w akcji) . Liczymy, że nasza wspólna kampania spotka się z dużym zainteresowaniem mediów i od tej pory w ogólnopolskich mediach motoryzacyjnych ( i nie tylko) na bieżąco będą ukazywać się materiały informacyjne o akcji Sprawdzony / Niekręcony. Będą one wsparciem Państwa lokalnych działań.
  1. Jako, że startujemy za tydzień, trzeba już przygotować wszystkie materiały marketingowe i PR, które będą Państwu potrzebne do prowadzenia lokalnej kampanii oraz dokumenty w postaci załączników do umowy z klientem, w których będzie „pisemna gwarancja przebiegu”.  W ramach wykupionego pakietu nalepki na samochody trafiły do Państwa kurierem, a pozostałe materiały mailem lub są do ściągnięcia ze strony internetowej  kampanii www.niekrecony.pl.  Również na stronie znajduje się wzór załącznika do umowy.
  1. Od dnia startu akcji mogą Państwo rozpocząć lokalną kampanię informacyjną m.in. umieszczając banery na swoich stronach internetowych, przygotowując mailingi do klientów, ogłaszając wydarzenie na mediach społecznościowych (FB), oznaczając samochody nalepkami kampanii oraz kierując informacje do lokalnych mediów, że w ramach ogólnopolskiej kampanii Sprawdzony / Niekręcony w Państwa firmie pojawia się nowy standard dla klientów – „pisemna gwarancja przebiegu” przy sprzedaży aut używanych.
  1. Mamy nadzieję, że nowy standard sprzedaży aut używanych „pisemna gwarancja przebiegu” stanie się już stałym standardem polskiego rynku, zapewniając klientom większą pewność prawną przy zakupach używanych aut i eliminując z rynku nieuczciwych sprzedawców.

Wszystkich zainteresowanych przystąpieniem do kampanii, zapraszamy do zapoznania się z warunkami na stronie www.niekrecony.pl w zakładce: Jak przystąpić do Kampanii?


W przypadku pytań proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny

Pozdrawiam

Maciej Szymajda

Stowarzyszenie Komisów.pl

maciej.szymajda@stowarzyszeniekomisow.pl

692 333 111

O Autorze

PREZES - MACIEJ SZYMAJDA

PREZES - MACIEJ SZYMAJDA

Podobne artykuły

0 Komentarzy

Brak komentarzy!

Brak komentarzy, czy chcesz dodać pierwszy?

Napisz komentarz

Napisz Komentarz

Archiwum