Stowarzyszenie Komisów.pl

Nie zawracaj sobie głowy… fakturami! – Samochody.pl

Nie zawracaj sobie głowy… fakturami! – Samochody.pl

Nie zawracaj sobie głowy… fakturami! – Samochody.pl
03 października
10:09 2020

Jako Członek Wspierający Stowarzyszenie Komisów wychodzimy naprzeciw obecnej sytuacji na rynku internetowych ogłoszeń motoryzacyjnych. Specjalnie dla kont firmowych przedłużamy do końca 2020 roku obowiązującą dotychczas promocję. Jeśli posiadasz firmę i założysz na Samochody.pl darmowe konto dealerskie to przyznamy Ci aż 12 pakietów po 200 ogłoszeń do wykorzystania na naszym portalu. Pakiety będą się automatycznie aktywować co 30 dni, co da Tobie i Twojej firmie rok niepłacenia za dodawanie ofert na portalu. Oferty w przypadku ciągłości pakietów odnawiają się automatycznie, dzięki czeku nie musisz ich samodzielnie aktywować co miesiąc.

Poznaj korzyści współpracy z nami:

  • Integracje z Auto-Market i AKoL
  • Prywatne subdomeny z pełną ofertą i wizytówką
  • Nowoczesna galeria i możliwość dołączenia video-prezentacji
  • Udogodnienia takie jak wewnętrzne notatki służbowe, czy drukowanie ogłoszeń z kodem QR
  • Wielojęzyczność portalu
  • Korzystne ceny wyróżnień
  • Darmowy rok dodawania ogłoszeń we wszystkich kategoriach

Nie zawracaj sobie głowy… fakturami.
Rosnąca popularność i rozpoznawalność portalu już doprowadziła do wielu udanych transakcji zakupu pojazdów. Konieczny jest zatem rozrost oferty, czyli jednym słowem Wasze wsparcie. Jeśli chcecie cokolwiek zmienić w obecnej sytuacji, to jest właściwy moment. Bez ryzyka utraty gotówki możecie wprowadzić swoją ofertę na Samochody.pl, a wzrost ilości ogłoszeń przełoży się na ilość odwiedzających portal potencjalnych klientów. My ze swojej strony ciągle inwestujemy w rozwój portalu, reklamę i wzrost jego rozpoznawalności. Żeby odnieść sukces potrzeba zaangażowania dwóch stron. Dlatego kolejny raz wychodzimy do Was z propozycją współpracy, przedłużamy ofertę wyłącznie dla Was (prowadzących firmy). Sprawdź i przekonaj się!
I pamiętaj, że do zbudowania czegoś znaczącego na rynku potrzeba jednak czasu, zaangażowania, wiary w projekt i dużej ilości ogłoszeń!
Do zobaczenia na Samochody.pl

Podobne artykuły

0 Komentarzy

Brak komentarzy!

Brak komentarzy, czy chcesz dodać pierwszy?

Napisz komentarz

Napisz Komentarz