Autoplac należący do twórców Yanosika właśnie uruchomił Program Partnerski! Opłaca się dołączyć! Nie tylko zarobisz, ale również zyskasz większą rozpoznawalność. Jak to działa? Co musisz zrobić, aby zostać Partnerem Yanosik Autoplac? Na jakie korzyści możesz liczyć? Dowiedz się więcej!

Dlaczego warto zostać partnerem Autoplac?

Rosnąca popularność platformy twórców Yanosika przyciąga coraz większą liczbę partnerów. W odpowiedzi na wszystkich ich potrzeby serwis wprowadził możliwość dołączenia do programu partnerskiego.

Autoplac stawia na prawdziwie partnerską relację. Korzystając z nowych funkcji, każdy partner otrzymuje wynagrodzenie za udaną transakcję klienta. Jeśli użytkownik Autoplacu wybierze Twoje auto i zakup wesprze jedną z dodatkowych usług, to Ty otrzymasz za to pieniądze. To bezkonkurencyjne rozwiązanie, które marka zdecydowała się wprowadzić z myślą o swoich partnerach. Nie da się nie zauważyć, że taka relacja biznesowa ma naprawdę wiele korzyści. Jak to działa?

Sprawdź, jak możesz zarobić w programie partnerskim Autoplac

Wśród nowych usług Autoplac znajduje się finansowanie, rzeczoznawstwo, ubezpieczenie oraz historia VIN. To funkcje, które stanowią realną odpowiedź na potrzeby wszystkich użytkowników serwisu Yanosika.

W jaki sposób partner Autoplacu może na nich zarobić? To proste. Usługa finansowania umożliwia klientom zakup nowego pojazdu bez nadwyrężenia całkowitego budżetu. Mogą kupić auto z pomocą różnych instrumentów finansowych – pożyczki, kredytu lub leasingu. Klient wybiera ten wariant, który mu najbardziej odpowiada. I jeśli finansowanie zostanie wzięte przez klienta serwisu na auto z Twojego ogłoszenia, to Ty otrzymasz odpowiednie wynagrodzenie. Autoplac, jako jedyny na rynku, dzieli się przychodami z transakcji!

Kolejnym sposobem zarobienia jest usługa rzeczoznawstwa, która umożliwia klientom sprawdzenie stany technicznego samochodu w dowolnym miejscu w Polsce. Niezależnie od decyzji klienta, który sprawdzi auto z Twojego ogłoszenia, otrzymasz przychód z transakcji. Autoplac realnie podzieli się z Tobą zyskiem – tego jeszcze nie było na rynku! A jeśli Ty będziesz chciał sprawdzić samochód z serwisu, to program partnerski Autoplac zaoferuje Ci zniżkę na tę usługę.

Ubezpieczenie samochodu to kolejna usługa, z której może skorzystać klient Autoplacu. Jeśli wybierze on daną polisę dla auta z Twojego ogłoszenia, program partnerski naliczy Ci odpowiedni przychód.

Klienci Autoplacu również cenią sobie możliwość sprawdzenia historii VIN pojazdu. Jeśli umożliwisz im pozyskanie raportu historii samochodu z Twojego ogłoszenia, to otrzymasz za to wynagrodzenie.

Jakie korzyści czekają jeszcze na partnerów Autoplac?

Twoje miejsce sprzedaży aut znajdzie się na mapie Yanosika! A ogłoszenia będą dostępne bezpośrednio z widoku nawigacji, aby potencjalni klienci mogli jeszcze szybciej trafić na Twój Autoplac. Dzięki spersonalizowanym punktom POI na mapach Yanosika każdy kupujący może bez przeszkód oglądać oferty sprzedaży Twoich pojazdów.

Dedykowana aplikacja Autoplac dla Twojej wygody!

Dla Twojej wygody Autoplac wprowadził również dedykowaną aplikację, dostępną dla systemów Android oraz iOS. Dzięki aplikacji możesz jeszcze szybciej i łatwiej sprzedać swój samochód, zbudować zaufanie i poszerzyć krąg klientów. Mało tego – mobilna aplikacja pozwoli Ci utrzymać zainteresowanie klienta właśnie Twoimi ofertami pojazdów, a nie Twojej konkurencji. Każdy Twój klient będzie miał bezpośredni dostęp do wystawionych przez Ciebie ogłoszeń. I to nie wszystko! Potencjalny kupiec będzie widział wyłącznie Twoje pojazdy oraz otrzyma automatyczne powiadomienie raz dziennie, jeśli wystawisz nowe auto do sprzedaży. A aplikacja będzie dodatkowo obrandowana Twoim logotypem!

Jak dołączyć do programu partnerskiego Autoplac?

To bardzo proste, wystarczy wejść tutaj i wypełnić niezbędny formularz. Po jego wypełnieniu skontaktuje się z Tobą przedstawiciel handlowy Autoplac i dogra wszystkie szczegóły.

Pamiętaj, że dołączając do programu partnerskiego Autoplac nie tylko zarobisz, ale również zwiększysz zasięg dotarcia do milionów kierowców w jednym czasie. To świetna reklama dla Twojej firmy i Twoich ogłoszeń!

Dołącz do programu partnerskiego Autoplac.