Szanowni Członkowie Stowarzyszenia Komisów,

10 stycznia 2024 roku odbyło się online spotkanie z wykonawcą serwisu internetowego. Podczas spotkania omówiono kwestie techniczne oraz kolejne etapy testowania.

Mamy przyjemność poinformować, że serwis internetowy jest w zaawansowanym stadium rozwoju. Obecnie skupiamy się na usprawnieniu procesów dodawania ogłoszeń. Chcemy, aby nasz serwis był realną alternatywą dla istniejących rozwiązań.

Po zakończeniu prac przez wykonawcę, planujemy zaprosić do udziału w testach określoną liczbę Członków Stowarzyszenia. Będziecie mogli wspólnie z nami zapoznać się z serwisem internetowym i podzielić się swoimi opiniami.

Ze względu na poufność wdrożonych rozwiązań, nie możemy na razie ujawnić więcej szczegółów. Zapewniamy jednak, że po uruchomieniu serwisu udzielimy wszelkich informacji, które były do tej pory poufne. Będziemy także otwarci na Wasze pytania i chętnie na nie odpowiemy.

Ponownie zwracamy się z prośbą o rezerwację subdomen z własnymi nazwami. Prosimy o wypełnienie formularza na stronie zumzum.pl. Zauważyliśmy duże zainteresowanie, dlatego istnieje ryzyko powtórzenia się nazw. Dziękujemy wszystkim, którzy już dokonali rezerwacji. Cieszymy się także z miłych słów wsparcia, które zostawiliście w wiadomościach. To dla nas ogromne wsparcie, zwłaszcza po wielu tygodniach pracy nad serwisem internetowym, który ma służyć nam wszystkim.

W ciągu najbliższych dni przekażemy kolejne informacje. Prosimy o śledzenie komunikatów, gdyż wkrótce będziemy potrzebować zaangażowania wszystkich Członków. Tylko razem zbudujemy społeczność serwisu internetowego.

Z poważaniem,
Zarząd Stowarzyszenia Komisów