Szanowni Członkowie Stowarzyszenia Komisów,

W dniu 15.12.2023 roku miało miejsce online spotkanie z udziałem Członków Stowarzyszenia, podczas którego omówiono następujące kwestie:

Przebieg prac nad serwisem internetowym, w tym testy wewnętrzne oraz planowany start portalu.

Sprawy ogólne dotyczące Stowarzyszenia Komisów.

Zarząd Stowarzyszenia czynnie uczestniczy w procesie budowy serwisu internetowego, skupiając się na testach, marketingu, obsłudze i rozwoju serwisu. Obecnie projekt przechodzi fazę testów, gdzie eliminowane są błędy i wprowadzane modyfikacje wizualne. Naszym celem jest stworzenie serwisu, który sprosta oczekiwaniom Członków i będzie realną alternatywą dla istniejących platform internetowych.

Prosimy o cierpliwość, ponieważ wszystkie istotne informacje będą udostępniane w odpowiednim czasie. Zarząd, we współpracy z Wykonawcą, opracował innowacyjne rozwiązania, których nie stosują inne konkurencyjne serwisy internetowe. Polityka finansowa oraz strategia marketingowa projektu pozostają poufne.

Wkrótce wszyscy aktywni Członkowie Stowarzyszenia zostaną poproszeni (z 7-dniowym wyprzedzeniem) o udział w wspólnych testach serwisu internetowego. Kolejne spotkania będą ogłaszane z 14-dniowym wyprzedzeniem, a przypomnienia zostaną wysłane na adresy email Członków Stowarzyszenia.

Nasza praca trwa nadal, a rok 2024 będzie nowym rozdziałem w historii naszego Stowarzyszenia Komisów.

 

Jeśli chcesz dołączyć do Stowarzyszenia Komisów i wspólnie z nami tworzyć portal,

zarejestruj się.

Wejdź na: https://sk.org.pl/rejestracja/

Jeśli jesteś Członkiem Stowarzyszenia Komisów opłać składką Członkowską i zostań jednym z twórców naszego Wspólnego sukcesu!

Wejdź na:  Składka 12 miesięcy – Stowarzyszenie Komisów

Jeżeli nie pamiętasz hasła do swojego konta skorzystaj z opcji odzyskiwania hasła: https://sk.org.pl/my-account/lost-password/

Razem wnosimy nową jakość w rynek ogłoszeń motoryzacyjnych.

Pozdrawiamy,

Zarząd Stowarzyszenia Komisów.