Stowarzyszenie Komisów

Rusza nasz WSPÓLNY portal.

Rusza nasz WSPÓLNY portal.

Rusza nasz WSPÓLNY portal.
13 września
13:51 2023

Rusza nasz WSPÓLNY portal .

Stowarzyszenie Komisów podpisało umowę z wykonawcą i rozpoczyna budowę własnego portalu ogłoszeniowego, który w perspektywie przełamie monopol i zapewni nam stabilność cen ogłoszeń raz na zawsze.

Każdy z Członków Stowarzyszenia Komisów będzie współwłaścicielem naszego portalu i będzie miał wpływ na jego wygląd i funkcjonowanie.

Portal już działa, ale wymaga dopracowania według naszych oczekiwań. Zgodnie z umową prace mają zostać zakończone do 30.11.2023 roku.

W najbliższym czasie zaczniemy organizować spotkania robocze z Członkami Stowarzyszenia Komisów, na których uzgodnimy z Wami: wygląd, funkcjonalności, nazwę i inne kwestie dotyczących naszego portalu. W spotkaniach będą mogli uczestniczyć tylko Członkowie, którzy mają opłacone składki.

Budowa portalu będzie finansowana głównie ze składek członkowskich, dlatego do funkcjonowania oraz dalszego rozwoju potrzebujemy funduszy.

Im nas więcej, tym większy sukces osiągniemy!

 

Jeśli chcesz dołączyć do Stowarzyszenia Komisów i wspólnie z nami tworzyć portal,

zarejestruj się.

 

Wejdź na: https://sk.org.pl/rejestracja/

 

Jeśli jesteś Członkiem Stowarzyszenia Komisów opłać składką Członkowską i zostań jednym z twórców naszego Wspólnego sukcesu!

Wejdź na:  Składka 12 miesięcy – Stowarzyszenie Komisów

 

Jeżeli nie pamiętasz hasła do swojego konta skorzystaj z opcji odzyskiwania hasłahttps://sk.org.pl/my-account/lost-password/

 

 

Weźmy sprawy w swoje ręce i Razem realnie zacznijmy walką z monopolem!

 

Pozdrawiamy,

 

Zarząd Stowarzyszenia Komisów.

Podobne artykuły

0 Komentarzy

Brak komentarzy!

Brak komentarzy, czy chcesz dodać pierwszy?

Napisz komentarz

Napisz Komentarz

Archiwum