Stowarzyszenie Komisów.pl

Samochody.pl

Samochody.pl

Samochody.pl – nowy portal z ogłoszeniami motoryzacyjnymi. Działamy od lutego 2020, ale nasza rozpoznawalność rośnie w bardzo dużym tempie! Na naszym serwisie dodasz i znajdziesz ogłoszenia w kategoriach takich jak sprzedaż samochodów osobowych, dostawczych (tu także samochody ciężarowe), motocykli, maszyn rolniczych oraz części i narzędzi. Oprócz tego mamy kategorie serwisu i naprawy, a także wynajmu samochodów osobowych i dostawczych. W maju 2020 roku będzie również możliwość dodawania ogłoszeń poprzez integrację z systemem Akol.

Na #dobrystart oferujemy każdemu użytkownikowi darmowe pakiety 200 ogłoszeń co miesiąc, przez kolejnych 12 miesięcy od dnia rejestracji*. Pakiet obowiązuje w każdej kategorii – bez względu na to, jaki pojazd jest przedmiotem ogłoszenia, jaką ma pojemność silnika, czy do jakiej klasy pojazdów jest klasyfikowany. Co najważniejsze – nie wiążemy się żadnymi umowami, to użytkownik co miesiąc decyduje o współpracy i o ilości ogłoszeń dodawanych/odnawianych w portalu.

Atuty i ciekawe funkcjonalności samochody.pl:

 • Pierwsze 12 miesięcy za darmo dla użytkowników zarejestrowanych do 30.06.2020
 • Jasny system płatności, bez punktów, bez komplikacji (cena za pojedyncze ogłoszenie różni się w zależności od wybranego pakietu)
 • Uproszczona rejestracja konta dealera – dane są pobierane z GUS na podstawie numeru NIP
 • Subdomena kont dealerskich (firmowych) z końcówką .samochody.pl
 • Czytelna wizytówka firmy z pełną ofertą
 • Możliwość publikacji video w ogłoszeniu
 • Lokalizacja przypisana do ogłoszenia
 • Mapy ze wskazaniem lokalizacji przy ogłoszeniu i w wizytówce
 • Różne formy kontaktu kupującego ze sprzedającym – telefon, mail, wiadomość przez portal, Messanger, WhatsApp
 • Opcja drukowania ogłoszeń z unikalnym kodem QR i w różnych wersjach kolorystycznych
 • Portal w wersji wielojęzycznej (PL, EN, DE, RU, UA)
 • Powiadomienia o wyszukiwanych konfiguracjach dla szukających

 

Każdego dnia monitorujemy ruch na stronie i mimo, że nasza strona istnieje zaledwie od lutego tego roku to systematycznie przybywa nam zarówno osób chcących sprzedać pojazd jak i tych, którzy chcą taki kupić. Od samego początku prowadzimy aktywnie reklamy w sieci, radiu oraz na mediach społecznościowych. Dzięki temu pojawiamy się na pierwszych stronach w wyszukiwarce. Oprócz tego niedługo usłyszycie reklamę o nas w największych rozgłośniach radiowych, o zakończonej z sukcesem integracji powiadomi Was zarówno Akol jak i my, a oprócz tego właśnie tutaj zostaliśmy Członkiem Wspierającym Stowarzyszenie Komisów. Ceny pakietów i wyróżnień znajdziecie na naszej stronie w zakładce Cennik. Jesteśmy otwarci na Wasze sugestie i pomysły. To Wy, użytkownicy, tworzycie tak naprawdę ten portal. Ułatwiając Wam sprzedaż rośniemy w siłę na rynku. Zaufało nam już ponad 500 sprzedawców, w tym ponad 300 komisów już w pierwszych dwóch miesiącach działalności! Dołącz do nas!

 

W razie pytań lub sugestii pisz na adres kontakt@samochody.pl
Lub zadzwoń pod numer 530 60 60 40

* Promocja obowiązuje do 30.06.2020. Późniejsze stawki podane są w cenniku