Stowarzyszenie Komisów

Samochody.pl

Samochody.pl

Samochody.pl – Nowy bieg motoryzacji

Specjalna promocja! Przedłużamy o miesiąc wakacje na Samochody.pl – każdy kto założy konto do końca września 2020 zostanie objęty promocją: co miesiąc, przez cały rok, do wykorzystania będzie przyznany darmowy pakiet 200 ogłoszeń!

Kilka słów o nas. Wykorzystując swoje 40-letnie doświadczenie motoryzacyjne, stworzyliśmy nowoczesną witrynę, by przekuć zdobywaną przez długie lata wiedzę w zwiększenie sprzedaży samochodów osobowych, ciężarowych, motocykli, części i akcesoriów, a także zapewnić możliwość oferowania usług serwisowych, takich jak: naprawy, auto detailing, wymiana szyb, transport, pomoc drogowa i inne.

To nie są puste obietnice. Sprawdź to, wchodząc na samochody.pl. Ale przejdźmy do konkretów! Jakie profity dostarczy użytkownikom portal samochody.pl?

OBNIŻENIE KOSZTÓW

Każdy sprzedający zwraca uwagę na cenę ogłoszeń. Szczególnie teraz, w czasie pandemii COVID-19, właścicielom komisów i salonów zależy na sprzedaży samochodów, ale jednocześnie muszą sensownie zaplanować budżet.

Zakładając konto firmowe w samochody.pl nie trzeba podpisywać żadnych umów. Wystarczy skorzystać z promocji. Płatne pozostają jedynie opcje wyróżnień, nadal utrzymując politykę rozsądnych cen. Jeden wystawiony pojazd liczony jest jako jeden produkt. Ma to istotne znaczenie przy różnych cenach samochodów. W samochody.pl po zakończonej promocji będzie obowiązywała jedna stawka na każdy rodzaj pojazdu.

POKAZANIE WIELU MODELI

Możliwość korzystania z serwisu za niewysoką cenę, daje szansę na zamieszczenie wszystkich oferowanych modeli. Handlowcy mogą się więc bardziej wykazać umiejętnościami sprzedażowymi, profesjonalnie opisując auta, oferując rabaty, promocje, wyróżniając się tym samym na tle konkurencji i co najważniejsze – mogą za pomocą portalu – zachęca również do bezpośredniego z sobą kontaktu.

WIELOJĘZYCZNOŚĆ

Korzystając z portalu można wybrać inny niż polski język, co oznacza, że jest on skierowany również do obcokrajowców, którzy zamierzają kupić samochód w Polsce. W samochody.pl wszystkie teksty tłumaczone są na angielski, niemiecki, rosyjski, a także ukraiński, bo ostatnie lata pokazują duży napływ do naszego kraju obywateli z Ukrainy. Wielojęzyczność ułatwia obcokrajowcom odnalezienie się w witrynie i być może przekona ich do nabycia nowego pojazdu w Polsce.

PRZEJRZYSTA NAWIGACJA

Interfejs strony samochody.pl jest bardzo przejrzysty. Użytkownik szybko, w prosty sposób może założyć tutaj swoje konto. Zamieszczone zdjęcia są wyraźne i duże, co przyciąga uwagę odwiedzających stronę. Sugestywna nazwa sama kieruje potencjalnego klienta, aby wszedł i znalazł w portalu samochód dla siebie.

BOGATA OFERTA DLA KUPUJĄCYCH

Korzystając z portalu znajdź wymarzoną markę i model samochodu, sprawdź wszystkie oferowane parametry, dowolnie skonfiguruj auto bez wychodzenia z domu. Skorzystaj z możliwości znalezienia pojazdu prosto od wykwalifikowanego sprzedawcy, który doradzi w wyborze auta. Oglądaj prezentacje w formie zdjęć i filmów, to zdecydowanie ułatwi wybór.

KORZYŚCI, WYNIKAJĄCE Z POSIADANIA KONTA DEALERA

Skorzystaj z promocji i swobodnie używaj witryny do osiągania swoich celów. Nie musisz martwić się kosztami. Jeśli założysz konto do końca września 2020, dodawanie ogłoszeń na portalu będzie darmowe przez okres 12 miesięcy! Sprzedawaj auta i regularnie wymieniaj oferty na nowe. Ciesz się komfortem użytkowania. Szczególnie teraz, w tym wyjątkowym czasie, w którym pandemia spowodowała ograniczenie ilości wizyt. Za pomocą portalu możesz zaprezentować swoją niepowtarzalną ofertę pojazdów. Zamieszczaj promocje na nowe samochody, twórz akcje specjalne i udostępniaj wszystko w witrynie samochody.pl. Tutaj warunki dla Ciebie są naprawdę bardzo optymalne – z łatwą obsługą, swobodnym procesem decyzyjnym, bez wymuszonych opłat po kliknięciu i zatwierdzeniu ogłoszenia.

Cennik, który będzie obowiązywał po okresie promocyjnym znajduje się na naszej stronie https://samochody.pl/cennik. Opłata za publikowanie ogłoszeń występuje w postaci przedpłaty na poczet dzierżawy wirtualnej przestrzeni w serwisie. Wykupiony pakiet jest ważny przez miesiąc i pozwala na jednoczesne wyświetlanie określonej ilości ogłoszeń. Oferty zawieszone nie wchodzą w rachubę i nie zmniejszają limitu – przestrzeń zajmują jedynie aktywne ogłoszenia.

Możliwość wyróżniania ogłoszeń nie jest objęta promocją. Wyróżnianie w portal przyjmuje różne formy, które można jednocześnie łączyć tak, aby uzyskać optymalne wyniki sprzedaży. Możliwe jest promowanie oferty w dużym lub małym oknie na stronie głównej serwisu, a także opłacenie pierwszeństwa wyświetlania danej oferty na szczycie list wyszukiwania. Cena wyróżnienia zależy od wybranych form promocji i czasu, w przeciągu którego zamierzamy promować swoją ofertę.

Cennik promocji ogłoszeń znajduje się w tabeli poniżej :

Wszystkie płatności, które należy uiści w serwisie samochody.pl są i zawsze będą jawne. Otwarcie i prowadzenie konta zwykłego oraz firmowego są całkowicie darmowe.

Specjalna oferta na ogłoszenia w kategorii Części!

Do końca 2021 roku wystawienie ogłoszeń w kategorii Części jest bezpłatne. Aby uzyska

darmowy pakiet prosimy o wiadomość na kontakt@samochody.pl z informacją na jaki adres e-mail zostało założone konto, oraz z dopiskiem ile ogłoszeń chcą Państwo umieścić w serwisie. Po otrzymaniu wiadomości przyznamy odpowiedni pakiet, dzięki czemu będzie można dodawać ogłoszenia zupełnie za darmo. Od 1 stycznia 2022 roku będzie obowiązywała oferta pakietu na ogłoszenia w tej kategorii – 5 000 ogłoszeń za jedyne 200zł.

Zapraszamy do korzystania z promocyjnych pakietów!

Archiwum