Szanowni Członkowie Stowarzyszenia Komisów,

Zapraszamy Was wszystkich na spotkanie online, które odbędzie się 15 lutego 2024 roku o godzinie 17.00. Podczas tego spotkania chcielibyśmy przedstawić nasz serwis ZumZum oraz omówić funkcje portalu internetowego. Poruszymy ważne kwestie dotyczące polityki nowego serwisu i zaprosimy zainteresowanych Członków Stowarzyszenia do udziału w wspólnych testach nowego serwisu.

Dla tych, którzy chcieliby wziąć udział w testach serwisu internetowego, przygotujemy formularz, w którym będą mogli się zarejestrować. Link do spotkania zostanie udostępniony na grupie WhatsApp w dniu 15 lutego 2024 roku.

Przypominamy również o składkach członkowskich i prosimy o dokonanie odpowiednich wpłat.

Ponownie apelujemy o rezerwację subdomen z własnymi nazwami. Prosimy o wypełnienie formularza dostępnego na stronie zumzum.pl. Zauważyliśmy duże zainteresowanie, dlatego istnieje ryzyko powtórzenia się nazw. Dziękujemy wszystkim, którzy już dokonali rezerwacji. Cieszymy się także z miłych słów wsparcia, które zostawiliście w wiadomościach. To dla nas ogromne wsparcie, zwłaszcza po wielu tygodniach pracy nad serwisem internetowym, który ma służyć nam wszystkim.

Z poważaniem,
Zarząd Stowarzyszenia Komisów