Stowarzyszenie Komisów.pl

START Projektu „Pomoc Prawna” !

START Projektu „Pomoc Prawna” !

START Projektu „Pomoc Prawna” !
10 lipca
23:40 2019

Prowadzenie działalności gospodarczej zgodnie z prawem jest dla naszego Stowarzyszenia priorytetem. Od początku swej działalności Stowarzyszenie Komisów.pl przykłada dużą wagę do analizy otoczenia prawnego branży motoryzacyjnej w Polsce. Bierzemy aktywny udział w licznych konsultacji prawnych na różnych etapach procesu legislacyjnego. Jednym z naszych największych sukcesów było zablokowanie pod koniec 2016 roku zmian w ustawie o podatku akcyzowym, które bardzo mocno ograniczyłyby liczbę sprowadzanych do Polski aut używanych.

Mamy świadomość, iż samodzielne poruszanie się w dość skomplikowanej i zmieniającej się materii prawnej bywa dla przedsiębiorców trudne. Zdajemy sobie sprawę, że dostępność usług prawniczych jest w Polsce jeszcze niska i niewielu z naszych Członków posiada własnych radców prawnych, którzy specjalizowaliby się w tematach motoryzacyjnych.

Ruszamy z „Pomocą Prawną” !

W związku z powyższym 13 maja 2019 roku podpisaliśmy umowę o współpracy z Kancelarią Prawną MotoPrawnik.com i uruchomiliśmy projekt „Pomoc Prawna”, który ma na celu zapewnienie członkom Stowarzyszenia Komisów.pl szybkiej i bezpłatnej podstawowej pomocy prawnej w sprawach związanych z prowadzeniem działalności.

Wszyscy Członkowie Stowarzyszenia Komisów.pl zgodnie z regulaminem mogą skorzystać z darmowej pomocy prawnej Radcy Prawnego Dariusza Brzozowskiego, który będzie udzielał porad prawnych dla Członków naszego Stowarzyszenia. Program z przyczyn oczywistych będzie obejmował tylko podstawowe doradztwo prawne i nie będzie dotyczył zastępstwa procesowego.

W ramach Pomocy Prawnej gwarantujemy Członkom naszego Stowarzyszenia:

  • analizę stanu faktycznego sprawy,

  • wskazanie, jakie działania są możliwe do podjęcia w danej sprawie,

  • wyjaśnienie, jakie skutki będzie rodziło podjęcie wskazanego postępowania.

Mamy nadzieję, że nowy projekt przyczyni się ograniczenia problemów prawnych naszych Członków i pozwoli na prawnie relacje z klientami.

W razie potrzeby, Członkowie Stowarzyszenia Komisów.pl mogą również skorzystać z usług Kancelarii Prawnej MotoPrawnik.com nie objętych darmową Pomocą Prawną na preferencyjnych warunkach. Warunkiem jest zgłoszenie swojego problemu przez formularz zgłoszeniowy na stronie Stowarzyszenia.

Od dziś możecie zgłaszać swoje pytania i problemy przez formularz na stronie „Pomoc Prawna”

Jeżeli macie jakieś pytania lub sugestie dotyczące Projektu „Pomoc Prawna”, zapraszamy do dyskusji na naszym

Podobne artykuły

0 Komentarzy

Brak komentarzy!

Brak komentarzy, czy chcesz dodać pierwszy?

Napisz komentarz

Napisz Komentarz